Мовно-літературні конкурси

9 листопада в нашій школі проводився МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА. Метою конкурсу є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді.
Конкурс проводиться щорічно з 9 листопада до 20 травня.І нехай навіть дистанційно, та все ж чимала кількість дітей із задоволенням приєдналися до цього конкурсу. Юні знавці української мови мали змогу проявити свої здібності і таланти.
А 10 листопадав онлайн режимі було проведено Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Мета конкурсу - вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.
Найкращі та найталановитіші учні мали змогу проявити свій творчий потенціал.

/Files/images/Screenshot_20211109-110028.png /Files/images/Screenshot_20211109-111117.png /Files/images/Screenshot_20211109-111902.png


Математичний конкурс "Кенгуру"

Навчальний 2020-2021 рік вже пройшов, а нагороди й досі продовжують надходити. Ось і сьогодні наші розумні та талановиті діти отримали свої подарунки за участь у Всеукраїнському математичному конкурсі "Кенгуру", координатором якого є Тетяна Вікторівна Бехтер.

Вітаємо наших розумничків та бажаємо ще більше перемог та досягнень!!!

/Files/images/IMG_20210903_102654.jpg /Files/images/IMG_20210903_103129.jpg /Files/images/IMG_20210903_103413.jpg

/Files/images/VENHhBzyIQOGIQxniRON.gif


Віват,ПЕРЕМОЖЦІ!

Є вічні істини, їх не може змінити ані час, ані будь-які життєві обставини. До таких істин належить і та, що кожній людині важливо бути розумною.Розум – це те, розвитком чого потрібно спеціально займатися. І одним із занять це є участь дітей у різноманітних конкурсах, які проводяться у школі.

Так наприклад участь у міжнародному інтерактивному конкурсі «Колосок», сприяє активізації інтересу школярів до вивчення природознавства; формуванню природознавчої компетентності,основ екологічних знань та багато іншого.У 2020-2021 навчальному році багато вихованців 1-11 класів спробували свої знання і взяли участь у цьому конкурсі, координатором якого у нашій школі є Стрижеус Лідія Василівна. І ось на початку нового 2021-2022 н.р. учні-учасники і переможці конкурсу отримали свої нагороди.
Ми вітаємо наших зірочок і звичайно бажаємо їм творчого натхнення і наступних перемог.

/Files/images/IMG-223c363cb1e7b42e1249f0758047e88f-V.jpg /Files/images/IMG-1c23a5a439b95b762e30e2db69aeffc1-V.jpg /Files/images/IMG-8ea55324926b30c61ffa309e8c55ceb2-V.jpg /Files/images/IMG-659ba7eb0b197b6aef604773a1e9e89d-V.jpg /Files/images/IMG-adec2be1bda10ceee1c7f517a5cc38ee-V.jpg

/Files/images/VENHhBzyIQOGIQxniRON.gif


Онлайн фото виставка "Світ очима дітей"

Дякуємо нашим найактивнішим учням Усенку Ярославу, Глущенку Артему, Курленкову Олександру, Шоломіцькому Альберту за участь в онлайн фото виставці "Світ очима дітей"!

/Files/images/20.jpg


/Files/images/21.jpg /Files/images/26.jpg


Конкурс "Моральний вчинок"

Вітаємо учнівський колектив 1 класу та класного керівника Ірину Іванівну Стеценко із зайнятим ІІ місцем в обласному фестивалі "Моральний вчинок"!

Вітаємо учениць 2-А класу Пилипенко Вікторію та Хлепітько Катерину, керівник Людмила Олександрівна Величко, із зайнятим ІІ та ІІІ місцем в обласному фестивалі "Моральний вчинок"!

/Files/images/фото 2.jpg /Files/images/фото1.jpg

/Files/images/VENHhBzyIQOGIQxniRON.gif



Конкурс ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив".

Вітаємо ученицю 1 класу Тищенко Варвару та класного керівника Ірину Іванівну Стеценко із зайнятим ІІ місцем на обласному етапі конкурсу ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив".

/Files/images/фото.jpg

/Files/images/VENHhBzyIQOGIQxniRON.gif


Вітаємо переможців

28 лютого дистанційно відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.
Учасниками наукового форуму стали і дві старшокласниці Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів .За результатами конкурсу ІІІ місце зайняла учениця 11-Б класу Пилипенко Юлія.Керівник- вчитель історії Волошина Наталія Дмитрівна та ІV місце посіла також учениця з того ж класу Черненко Діана,керівник -Стрижеус Лідія Василівна.

/Files/images/изображение_viber_2021-03-03_15-43-41.jpg/Files/images/22222.jpg

Щиро вітаємо переможців і їхніх наукових керівників!

Бажаємо подальших творчих успіхів і здобутків!

/Files/images/VENHhBzyIQOGIQxniRON.gif


150-річчя від дня народження Лесі Українки

До 150-річчя від дня народження Лесі Українки присвячено акцію "Вічно живий голос". Учасники лялькового театру "Сонечко", керівник Крижко Н.І., долучилися до цієї акції, знявши відео вистави на казку Лесі Українки "Три метелика".

VID 20210204 133710


Підсумки проведення Місячника безпеки життєдіяльності 2020

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської селищної ради від 24.11.2020 № 261 «Про проведення Місячника безпеки життєдіяльності в навчальних закладах Чернігівської ОТГ в 2020 році в режимі онлайн» наша школа брала участь у проведенні конкурсів дитячих малюнків і плакатів на теми:
«Державна служба з надзвичайних ситуацій очима дітей» та «Обери життя», літературних творів на тему: «Що я знаю про рятувальників?», творчий конкурс «Сам собі рятівник» та конкурс малюнків та поробок за мотивами мультсеріалу «Фокс і Трот поспішають на допомогу».

Підсумовуючи результати конкурсів, серед закладів загальної середньої освіти наша школа посіла ІІ місце! Вітаємо всіх учасників!

/Files/images/IMG-da4039d6fde403ba7a4ed314ec4c3105-V.jpg /Files/images/IMG_20201216_121945.jpg


Підсумки конкурсів «Світ оригамі» та «Казкова феєрія»

Творчі та талановиті учні нашої школи знову показали чудові результати, взявши участь у обласних конкурсах.

Так в обласному заочному конкурсі-витавці «Світ оригамі»

І місце зайняла Крижко Дарія (8-А клас)

ІІ місце – Чуб Аріна (2-Б клас)

ІІІ місце – Прокопенко Яна (11-Б клас)

/Files/images/14.jpg/Files/images/15.jpg/Files/images/16.jpg

В обласному конкурсі дитячого малюнка «Казкова феєрія»

ІІІ місце зайняли: Курленков Олександр, Венгерцева Анна, Чуб Аріна (2-Б клас, керівник Хрестіна С.В.); Усенко Ярослав, Кузьменко Денис (3-А клас, керівник Галич В.В.); Шоломіцький Альберт, Денежний Данило (4-Б клас, керівник Миколушенко В.Ф.).

/Files/images/17.jpg/Files/images/18.jpg/Files/images/19.jpg

/Files/images/VENHhBzyIQOGIQxniRON.gif


Оголошено переможців обласного заочного конкурсу-виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна».

Дипломами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації буде нагороджено таких учнів:

І місце

Чуб Аріна 2-б – керівник Хрестіна С.В.

Гончарова Вікторія 2-б – Хрестіна С.В.

Міньковський Владислав 2-б – Хрестіна С.В.

Кравцова Каміла 3-а – Галич В.В.

Клименко Єгор 3-а – Галич В.В.

Радченко Каміла 5 клас Хрестіна С.В.

Нестеренко Нікіта 2-а Величко Л.О.

ІІ місце

Чокотова Вероніка 2-б – ХрестінаС.В.

Венгенцева Анна 2-б – ХрестінаС.В.

Славна Ольга 6 клас – Нестеренко М.О.

Івашин Ренат 3-б – Хлепітько М.М.

Шоломицький Альберт 4-б Миколушенко В.Ф.

Моргун Даніл 3-а – Галич В.В

Нестеренко Нікіта 2-а Величко Л.О.

ІІІ місце

Василенко Аріна 5 клас – ХрестінаС.В.

Кравцов Максим 5 клас – Сінча Ю.І.


/Files/images/VENHhBzyIQOGIQxniRON.gif

Протягом листопада-грудня 2020 року проводився Всеукраїнський конкурс учнівської творчості з теми «Торуй свій шлях - той, що твоїм звався, той, що обрав тебе навік» Василь Стус» (номінації «Література» та «Історія України та державотворення»).

За підсумками конкурсу переможцями II (районного) етапу стали:

- Усенко Дмитро, учень 9- А класу, керівник Волошина Н.Д., IІI місце у номінації "Історія України та державотворення";

- Небаба Тетяна, учениця 6 класу, керівник Опара Л. В., II місце у номінації "Література".

Молодці!!!!!!

Так тримати!!!!!!


Підсумки конкурсу «Берегиня роду українського»

За підсумками обласного заочного конкурсу-виставки дитячої творчості «Берегиня роду українського» переможців від нашої школи Курлєнкова Олександра, Марочек Марію, Піроженко Аліну та Чуб Аріну, керівник Хрестіна Світлана Вікторівна, буде нагороджено дипломами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

/Files/images/1.jpg/Files/images/2.jpg/Files/images/3.jpg/Files/images/4.jpg


Підсумки районного етапу Всеукраїнського заочного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

За підсумками конкурсу перші місця зайняли роботи таких учнів:

І місце

Антасевич Вероніка, учениця 2-А класу за роботу «Всесвіт доброти» (керівник Величко Л.О.);
Венгерцева Анна, учениця 2-Б класу за роботу «Досліджуємо космос» (керівник Хрестіна С.В.);
Курленков Олександр, учень 2-Б класу за роботу «Нічна космічна мандрівка» (керівник Хрестіна С.В.);
Моргун Даніл, учень 3-А класу за роботу «Космічна краса» (керівник Галич В.В.);
Аліфанов Ростислав, учень 3-А класу за роботу «Друзі з далекого космосу» (керівник Галич В.В.);
Овчаренко Богдан, учень 3-А класу за роботу «Космічна мандрівка» (керівник Галич В.В.);
Семенюк Вікторія, учениця 2-А класу за роботу «Загадкова планета» (керівник Величко Л.О.);
Решетняк Поліна, учениця 2-Б класу за роботу «Космічна краса» (керівник Хрестіна С.В.);
Кравцова Каміла, учениця 3-А класу за роботу «Досліджуємо космос» (керівник Галич В.В.);
Клименко Єгор, учень 3-А класу за роботу «Підкорення Галактики» (керівник Галич В.В.);
Костеневіч Мілана, учениця 2-Б класу за роботу «Сузір’я Дракона» (керівник Хлепітько М.М.);
Костеневіч Вероніка, учениця 4-А класу за роботу «Чумацький шлях» (керівник Сьомик Т.І.);

ІІ місце

Островська Анастасія, учениця 3-Б класу за роботу «Космічні мешканці» (керівник Хлепітько М.М.).


Підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі»

З 08 вересня по 27 жовтня 2020 р. проведено обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі». На конкурс було представлено 800 робіт від ЗЗСО області у тому числі і від Чернігівської ОТГ – 17 робіт.

Дипломами ДОН нагороджено:

За І місце:

Курленков Олександр, учень Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Хрестіна С.В.);Венгерцева Анна, учениця Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Хрестіна С.В.);Хлепітько Олександр, учень Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Хрестіна С.В.);

За ІІ місце:

Глушкіна Анастасія, учениця Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Сінча Ю.В.);

За ІІІ місце

Радченко Каміла, учениця Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Сінча Ю.В.);Решетняк Поліна, учениця Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Хрестіна С.В.);Радченко Каміла, учениця Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Хрестіна С.В.).

/Files/images/VENHhBzyIQOGIQxniRON.gif


Підсумки І етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика

На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області від 06.11.2020 року № 252 «Про проведення І та підготовку до ІІ етапу ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови Петра Яцика» та наказу по школі від 06.11.2020 року № 274 «Про проведення І етапу Конкурсу з української мови імені Петра Яцика» з метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської та студентської молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу в нашій школі було проведено цей Конкурс.

В Конкурсі взяли участь здобувачі освіти 3-11 класів, всього - 30 здобувачів освіти.

Відповідно до рішення журі І (шкільного) етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика переможцями визнано:

№ з/п Учасник ПІБ ЗНЗ Клас Бали Місце Учитель Запрошені на ІІ етап/резерв
1. Кравцова Каміла Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області 3-А 34 І Галич В.В.
2. Моргун Даніл 3-А 32 І Галич В.В.
3. Іванченко Олег 3-Б 15 ІІІ Хлепітько М.М.
4. Островська Анастасія 3-Б 14 Хлепітько М.М.
5. Бурченко Дар’я 4-А 27,5 І Сьомик Т.І.
6. Григоряк Дмитро 4-А 25,2 І Сьомик Т.І.
7. Мельник Микита 4-А 23,5 ІІ Сьомик Т.І.
8. Костеневіч Вероніка 4-А 20,5 ІІІ Сьомик Т.І.
9. Шоломіцький Альберт 4-Б 34,5 І Миколушенко В.Ф. +
10. Омельченко Олександра 4-Б 27 І Миколушенко В.Ф.
11. Білоровська Дар’я 4-Б 24 ІІ Миколушенко В.Ф.
12. Кравцов Максим 5 30 ІІІ Опара Л.В.
13 Новрузова Таміла 5 25 Опара Л.В.
14. Небаба Тетяна 6 40,5 ІІ Опара Л.В. +
15. Савченко Валерія 6 34,5 ІІ Опара Л.В.
16. Миколайчук Надія 7 29 ІІ Макаренко Ю.А.
17. Захаров Дмитро 7 32 ІІ Макаренко Ю.А.
18. Чуйков Максим 8-А 17 Муравицька Н.З.
19. Лакота Каміла 8-А 13,4 Муравицька Н.З.
20. Щербань Аріна 8-Б 28,5 ІІІ Муравицька Н.З.
21. Корзун Софія 9-А 29,6 ІІІ Муравицька Н.З.
22. Тимечко Руслана 9-А 28 ІІІ Муравицька Н.З.
23 Кузьменко Ірина 9-Б 18 Бурченко Н.В.
24 Молод Поліна 9-Б 13 Бурченко Н.В.
25. Руденко Вікторія 10 26 ІІ Макаренко Ю.А.
26. Курусь Єлизавета 11-А 27 ІІІ Муравицька Н.З.
27. Кучер Іван 11-А 31,5 ІІІ Муравицька Н.З. +
28. Предибайло Аліса 11-Б 27 ІІІ Макаренко Ю.А.
29. Черненко Діана 11-Б 27,8 ІІІ Макаренко Ю.А.
30. Пилипенко Юлія 11-Б 26 Макаренко Ю.А.

/Files/images/VENHhBzyIQOGIQxniRON.gif


Підсумки І етапу мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Підсумки І етапу мовно-літературного

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 19.10.2020 року № 407 «Про проведення першого та підготовку до ІІ (районного) етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2020-2021 н.р.», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в нашій школі було проведено цей Конкурс. Всього в Конкурсі взяли участь 15 здобувачів освіти.

Згідно рішення журі переможцями визначено здобувачів освіти:

серед 5-7 класів
Василенко Аріна 5 клас І місце
Рослик Анна 5 І
Захаров Дмитро 7 І
Славна Ольга 6 ІІІ
Шарабура Єва 6 ІІІ
Миколайчук Надія 7 ІІІ
серед 8-9 класів
Оверченко Світлана 8-Б клас І місце
Мельник Каріна 9-А ІІ
Макаренко Марина 8-А ІІІ
Кузьменко Ірина 9-Б ІІІ
серед 10-11 класів
Титаренко Єлизавета 9-А клас І місце
Черненко Діана 11-Б І
Козлова Анастасія 11-А ІІ
Пузанова Анастасія 10 ІІ
Руденко Вікторія 10 ІІІ

/Files/images/VENHhBzyIQOGIQxniRON.gif


Підсумки І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіаду 2020-2021 н.р.

Відповідно до наказу Відділу освіти молоді та спорту Чернігівської селищної ради в нашій школі було проведено І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін: математика, українська мова та література, педагогіка та психологія, біологія, історія України, хімія, фізика, англійська мова, трудове навчання, правознавство, географія, фізична культура, астрономія, інформаційні технології, юні знавці Біблії. У олімпіадах взяли участь 198 здобувачів освіти. Слід відзначити активність здобувачів освіти з таких предметів, як математика, українська мова, хімія, фізика, біологія. З результатами учнів можна ознайомитись за посиланням.
Вітаємо учасників та переможців учнівських олімпіад!
Бажаємо не зупинятися на досягнутому та йти тільки вперед, до нових звершень!

/Files/images/IMG_20201007_102649.jpg

/Files/images/IMG_20201022_093606.jpg


Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу

«Моральний вчинок»

З метою популяризації духовних і моральних надбань, консолідації зусиль, спрямованих на моральний саморозвиток особистості, здатної забезпечити країні гідне місце у цивілізованому світі, сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності учнів та студентів, створення належних умов для прояву патріотизму, високих моральних цінностей, почуття любові до України, забезпечення її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості, комунальним закладом «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради з 26 березня до 10 червня 2020 року проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок».
У Конкурсі брали участь 233 роботи учнів 1-11 класів закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти та закладів освіти обласного підпорядкування Запорізької області.
Журі Конкурсу відзначило активну участь учнів закладів освіти, в тому числі й Чернігівського району, у заході.
За підсумками роботи журі Конкурсу творчий звіт за соціальним напрямом «Чи справжні друзі» учня 2-А класу Балути Артьома, керівник Величко Людмила Олександрівна, посів ІІ місце.
/Files/images/VENHhBzyIQOGIQxniRON.gif
Кiлькiсть переглядiв: 194

Фотогалерея

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

вулиця Бабенка,
будинок №9, поштовий індекс 71202, Запорізька область, с. Чернігівка, Україна.

Дата останньої зміни 29 Листопада 2021

Цей сайт безкоштовний!