У Чернігівській ЗОШ І-ІІІ ступенів починається тиждень психології!

Дорогі друзі!

/Files/images/image.jpg Психологічна служба Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів оголошує про проведення Тижня психології 2021, який пройде з 19 по 23 квітня 2021 року. Запрошуємо усіх дітей, батьків та педагогів відсвяткувати з нами Всеукраїнський день психолога, який щороку в Україні відзначають 23 квітня.

Психологія– це наука, що вивчає психічні явища (почуття, пам’ять, увагу, мислення, волю) та поведінку людини, пояснення яких знаходимо в цих явищах. Психологи всього світу змогли накопичити величезний багаж знань про суть людини, про її стани та почуттях, про самопізнання та соціальні ролі.

Протягом XX століття в суспільстві поступово формувався соціальний попит на діяльність психологів, професія соціально визнавалась і, як наслідок, отримувала нормативно-правову основу (з'являлися юридичні документи щодо регулювання статусу, змісту і форми діяльності професійного психолога). Поступово формувалася система професійної освіти і підготовки психологів, створювалися професійні товариства психологів, формулювалися вимоги до професійної кваліфікації та досвіду фахівців-психологів. Найбільш визнана діяльність практичних психологів у сфері педагогічної, медичної, соціальної, консультаційної психології. Активно розвиваються й інші напрямки практичної психології: економічна, юридична, політична, спортивна, військова.

В Україні сьогодні нараховується понад 49 напрямків психологічних спеціалізацій. Основними видами діяльності психолога є просвітницька та психопрофілактична робота; психологічне консультування; психодіагностика; психокорекція, соціально-психологічна реабілітація. Зараз в Україні професія психолога набула особливої привабливості, а психологічні знання викликають стійкий практичний інтерес. Психологи працюють у освітніх та науково-дослідних закладах, у лікарнях та різних соціальних службах, на виробництві, у правоохоронних органах та у службах з подолання наслідків надзвичайних ситуацій, у сфері реклами та спорту, у засобах масової інформації, професійних громадських організаціях по допомозі учасникам бойових дій у зоні АТО та вимушеним переселенцям.

Спеціально до Всеукраїнського дня психолога у різних організаціях проводяться заходи, лекції, форуми та зустрічі, де працівники цієї непростої галузі діляться досвідом, обговорюють актуальні професійні проблеми і вітають один одного.

Психологічна служба нашої школи також запрошує всіх бажаючих взяти участь у заходах присвячених Тижню психології 2021 під назвою "Keep calm and stay home (Зберігай спокій та залишайся вдома)".

Наша мета у цей непростий час карантину у зв’язку з пандемією COVID-19 – надати дистанційну психологічну допомогу учасникам освітнього процесу, а саме: сформувати позитивний настрій, розвити навички саморегуляції, допомогти учасникам освітнього процесу знизити рівень тривожності та стресу, сприяти покращенню "дитячо-батьківських" стосунків під час карантину.

На сайті школи та у блозі практичного психолога будуть висвітлюватись інформаційні матеріали до Тижня психології, а також для всіх учасників освітнього процесу проводиться онлайн-квест "5 днів у світі Психологія".

Запрошуємо всіх прийняти участь!

Кiлькiсть переглядiв: 31

Фотогалерея

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

вулиця Бабенка,
будинок №9, поштовий індекс 71202, Запорізька область, с. Чернігівка, Україна.

Дата останньої зміни 14 Січня 2022

Цей сайт безкоштовний!